Sprzedaż taniej kostki

Nasza firma zajmuje się nie tylko układaniem, ale również sprzedażą kostki brukowej. Oferujemy wysokiej jakości, aczkolwiek tanią kostkę uznanych producentów takich jak: JADAR, BUSZREM i Galabeton. Chcąc ułatwić Państwu wybór produktów, stworzyliśmy przepiękny ogród wystawowy, w którym można zobaczyć wybrany asortyment. Ciekawie zaaranżowany krajobraz daje większą możliwość poznania produktu, niż zdjęcia w katalogu, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura Moszczanka 71 w gminie Ryki w woj. lubelskim.

 

Skład kostki i inne produkty budowlane

W ofercie naszego składu kostki znajdą Państwo również inne produkty takie jak:

• galanteria betonowa, m.in. obrzegowania, palisady i donice,

• płyty tarasowe,

• stopnie schodowe,

• systemy ogrodzeniowe w tym pustaki łupane

Oferta płyt tarasowych

Płyty tarasowe to wykorzystywany na szeroką skalę materiał do wykańczania nie tylko tarasów, ale również terenu wokół domów i nawierzchni ogrodowej. Popularnością cieszą się zwłaszcza te wykonane z betonu, które cechują się bardzo dużą wytrzymałością na warunki zewnętrzne, a także są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Właśnie dlatego znakomicie sprawdzą się również na podjazdach. Płyty tarasowe, choć wykonane z betonu, mogą naśladować różne materiały takie jak kamień czy naturalne skały, bez utraty swoich właściwości.

Pustaki łupane

W naszym asortymencie znajdą Państwo również pustaki łupane. Są one znakomitym materiałem służącym do budowania ogrodzeń, sprawdzą się jednak również do wykonywania kwietników i murków oporowych oddzielających część dekoracyjną od gospodarczej. Produkowane są z cementu do którego dodaje się inne kruszywa, dzięki czemu są odporne na mróz, deszcz i promieniowanie UV, a przy tym znakomicie się prezentują. Dodatkowo cechują się niską nasiąkliwością, dlatego stworzone przy ich użyciu ogrodzenie będzie solidne i przetrwa wiele lat. Oferujemy Państwu przede wszystkim pustaki w bogatej palecie kolorów, które doskonale będą wyglądały przy każdym budynku, niezależnie od jego wyglądu.

JADAR SP. z o.o.
Buszrem S.A.
Galabeton

 

 

 

 

Dlaczego my?

-wieloletnie doświadczenie
-wykwalifikowani pracownicy
-działamy na terenie całej Polski

Nasze referencje

zobacz jak oceniają naszą pracę
nasi Klienci

Szybki kontakt

662 192 489
darbud@vp.pl